Arama
Türkçe

Zeytin

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına
Aydın Taş Kırma Zeytin resmi

Aydın Taş Kırma Zeytin

Ağaç üzerinde zeytin yeşil renkte iken toplanır. Özenle seçilen zeytinler kırılır, sadece tuz ve su kullanarak doğal fermantasyonla tatlandırılır. Ambalajda Zeytinyağı, limon,ve limon tuzu ile aroması zenginleştirilir.
24,00 TL 20,90 TL
Çekişte Kırma Zeytin resmi

Çekişte Kırma Zeytin

Yeşil kırma zeytin olarak da bilinen Çekişte Zeytin, biyolojik çeşitliliği destekleyen kadim üretim yöntemleriyle üretilen erkence zeytininin Ege’nin yerel lezzetlerinden birine dönüşme öyküsünü geçmişten günümüze taşıyor.

Doğal fermente yöntemi ile üretilmektedir.

20,90 TL
Çelebi İri Kırma Zeytin resmi

Çelebi İri Kırma Zeytin

Yeşil sofralık zeytinler arasında yerini alan iri Çelebi Zeytin’inin çekirdeği küçüktür. Çelebi zeytini ile kahvaltı yapmaktan daha fazla keyif alacaksınız.
24,00 TL 21,00 TL
dilimlenmis_siyah_zeytin

Dilimlenmiş Siyah Zeytin

Dilimli Siyah Zeytin, ripe veya tuzlu konfit yöntemi ile tatlandırılan zeytinlerin otomasyon ile çekirdeklerinin çıkarılması ve dilimlere ayrılması yöntemi ile üretilmiştir. Kahvaltılarınızda, soslarınızda, poğaça ve böreklerinizde; pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.
19,90 TL
Domat Biber Dolgulu Zeytin resmi

Domat Biber Dolgulu Zeytin

Yeşil renk dönemlerinde özenle hasat edilen Domat çeşidi zeytinler hiçbir kimyasal işlemden geçirilmeden, tamamen doğal yöntemlerle hazırlanarak sofranıza ulaştırılır. Her sofranıza eşsiz lezzet katacak tadı, zarafeti, mis gibi kokusu ile sizi mest edecek bir lezzet. Gönül rahatlığı ile tüketebilir, sevdiklerinize ve dostlarınıza ikram edebilirsiniz.
31,50 TL
Gemlik Hususi Zeytin resmi

Gemlik Hususi Zeytin

Gemlik zeytini ince kabuklu, küçük çekirdekli ve bol etlidir. Gemlik yöntemiyle tatlandırılan Gemlik Hususi Zeytin tamamen doğal yöntemlerle üretilir. Ürünlerimiz tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu gibi maddeler içermemektedir.
23,00 TL