Search
English

Tuzlu Tereyağ 500 gr

Önallar Çiftliği’nin Tuzlu Tereyağı Türkiye'nin en iyisidir ve zengin tadı nedeniyle büyük bir ün kazanmıştır. Kremanın, Peyden tereyağına özgü yavaş biyolojik olgunlaşma aşaması sayesinde kendi kişiliğini ortaya koyar. Ağızda lezzet patlaması için benzersiz bilgi birikimine ve doğru dozaja dayalı geleneksel bir gurme ve ince tereyağı.
SKU: 010 29
GTIN: 8697459960256
Availability: In stock
Old price: 281.00 TL
225.00 TL
ADET

Sevgiyle Birleşince Yemek Yapmak Ruhu Besler …

Peyden Tuzlu Paket Tereyağı her şeyden önce tadı zengin ve doğal olarak pürüzsüz bir dokuya sahip otantik bir tereyağdır. Bu tereyağı o kadar lezzetliyse, Peyden'in bilgi birikimi ve kaliteli saf sütler sayesindedir ve Denizli'deki usta tereyağı üreticilerimiz tarafından üretilmektedir.

Önallar Çiftlikliği’nin inekleri ilkbaharda açık havada yetiştirilir ve ot ve yemle beslenir: tadı zengin bir tereyağı için sütlerine böyle bir lezzet veren şey budur.

Bazen hayatta eğlenecek çok şey olduğunu, kaçırılacak küçük zevkler olduğunu unutuyoruz… Ve her gün eğlenmek için hiçbir şey basit bir Peyden Tuzlu Paket Tereyağı'ndan daha iyi olamaz!

Şanslı bir patlamış mısır kasesi için eritin, mutlu bir dilim tostun üzerine yayın veya en sevdiğiniz unlu mamullere ekleyin. Sade bir baget veya el yapımı somun Peyden Tuzlu Paket Tereyağı’nın tadı ile canlanıyor; doyurucu bir kahvaltı kekini veya hassas çörekleri tamamlarlar; bir parça balık, et veya bir kase makarna için çabuk çözülen soslar olarak hizmet ederler; ve bir enginarı veya bir porsiyon yeşil fasulyeyi şaşırtıcı şekillerde parlatırlar.

Peyden Tuzlu Paket Tereyağı, taze buharda pişirilmiş sebzeler üzerinde eritildiğinde bir lezzet katmanı katar, turta kabuklarına mükemmel bir kenar verir ve her ızgara peynirini altın, gevrek bir kenarla tamamlar.

İlk kremalı tatlı tereyağı. Eritilmiş, kızartılmış, kremlenmiş veya berraklaştırılmış Peyden Tuzlu Paket Tereyağı, dokunduğu her şeyin tadını iyileştiren çok amaçlı tereyağıdır. Sizin veya damak tadınızın asla düşmesine izin vermeyen orijinaldir. Ayrıca her paket, sevdiğiniz saf süt aromasını korumak için özel ambalajı ile birlikte gelir.

Mevcut yönetmeliklerin gerektirdiği gibi renklendirme yok, aroma yok, koruyucu yok.

Kalitesini sağlamak için buzdolabında doğru sıcaklıkta (yaklaşık 4 derece) saklamak zorunludur. Daha fazla krema tadı için Tereyağınızı kullanmadan 10 dakika önce buzdolabından çıkarmanızı öneririz.

En iyi yemeklerinizin vazgeçilmez konuğu!

Products specifications

Nutrition and Energy values are valid for 100 gr.


 
Enerji (kj/kcal)724/2977
Protein (g)1.0 Gr
Yağ (g)80.0
Karbonhidrat (g)0.0 GR
Tuz (g)2.0 Gr
İçindekilerPastörize İNEK SÜTÜ KREMASI, tuz.
Alerjen uyarısı:Süt ve süt ürünleri (Laktoz) içerir.
0.0 0
Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
*
*
*
*
Customers who bought this item also bought
Picture of Süzme Yoğurt 900 Gr

Süzme Yoğurt 900 Gr

008 13
Tadı damaklarda kalacak yemekler yapmanızı, pratik atıştırmalık ve ikramlıklar hazırlamanızı sağlayacak süzme yoğurt damak tadınıza uygun olarak sebzeden meyveye, yemişe pek çok besinin yanına yakışıyor.
141.00 TL 113.00 TL
Picture of Tuzlu Tereyağ 1000 gr

Tuzlu Tereyağ 1000 gr

010 28
Önallar Çiftliği’nin Tuzlu Tereyağı Türkiye'nin en iyisidir ve zengin tadı nedeniyle büyük bir ün kazanmıştır. Kremanın, Peyden tereyağına özgü yavaş biyolojik olgunlaşma aşaması sayesinde kendi kişiliğini ortaya koyar. Ağızda lezzet patlaması için benzersiz bilgi birikimine ve doğru dozaja dayalı geleneksel bir gurme ve ince tereyağı.
548.00 TL 438.00 TL
Picture of Peyden Çanakkale Klasik Peynir

Peyden Çanakkale Klasik Peynir

002 20
Sütü uyutmak...Sütü uyuturuz ki uyandığında bir güzel peynir olsun. Yalnız sütü uyuturken kiminle uyuttuğuna da dikkat etmeli. Farklı kişilerle uyutursanız sütü farklı elbise verir. Bu yüzden sütün saflığına, kalitesine ve aromasına özen gösteriyoruz.
391.00 TL 313.00 TL
Picture of İs Kokulu Süzme Yoğurt 900 Gr

İs Kokulu Süzme Yoğurt 900 Gr

008 14
Damak tadınız üzerinde nazikçe dans eden ferah ve kremsi Denizli aroması...Yörük kültürünün eşsiz lezzetlerinden biri olan Hisar İs Kokulu Süzme Yoğurt, Önallar Çiftliği’nde taze yerel sütten üretilmiştir, bu da onu mükemmel bir protein kaynağı yapar. Bir miktar sütün, iyice ısıtılmış kazanlarda karamelize edilmesiyle aroma kazanan bu İs Kokulu Yoğurdun ünü Hisar markası ile Denizli'yi aşmış durumda…
169.00 TL 135.00 TL
Picture of Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir

Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir

002 21
“Taze peynir” kategorisine giren bu özel peynir, sade ama doyurucu tadı ile sevilir. Taze peynirin tadı genellikle hafif ve belirgindir ve Peyden Taze Beyaz Peynir ile sadece kahvaltılarınız değil her öğününüz lezzet şölenine dönüşür.
219.00 TL 175.00 TL