Search
English

Tuzlu Karın Yayla Tereyağ

Peyden Tuzlu Yayla Karın Tereyağı, gerçek bir tadı ortaya çıkarır. Bu, mutfakta tüm lezzetleri yüceltmek için malzemeleri (et, sebze, balık) kaplamak anlamına gelir; hamur işlerine yumuşaklık, incelik katar ve tuzlu veya tatlı olsun en güzel tariflerinizi kızartmanıza olanak tanır. Ve bir dilim ekmeğin ince, narin, pürüzsüz ve taze tadı hem ebeveynleri hem de çocukları memnun eder!

SKU: 010 42
Availability: In stock
Old price: 610.00 TL
488.00 TL
KG 1 Paket

En iyi yemeklerinizin vazgeçilmez konuğu!

Peyden Tuzlu Yayla Karın Tereyağı, Denizli'deki usta tereyağı üreticilerimiz tarafından Önallar Çiftliği tereyağı fabrikasında üretilmektedir.

Mevcut yönetmeliklerin gerektirdiği gibi renklendirme yok, aroma yok, koruyucu yok.

Kalitesini sağlamak için buzdolabında doğru sıcaklıkta (yaklaşık 4 derece) saklamak zorunludur. Daha fazla krema tadı için Tereyağınızı kullanmadan 10 dakika önce buzdolabından çıkarmanızı öneririz.

Products specifications

Nutrition and Energy values are valid for 100 gr.


 
Enerji (kj/kcal)724/2977
Yağ (g)80.0
Karbonhidrat (g)0.0 GR
Protein (g)1.0 Gr
Tuz (g)2.0 Gr
İçindekilerPastörize KEÇİ, KOYUN VE İNEK SÜTÜ KREMASI, Tuz.
Alerjen uyarısı:Süt ve süt ürünleri (Laktoz) içerir.
5.0 1
Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
E**** E**** | 4/27/2021 3:22 AM
Kalite arayan buraya gelsin!
Adam gibi adam görmek isteyenler, bu devirde böylesine dürüst bir firma ve çalışanları olur mu diye merak edenler... Bu firmadan alışverişe gelsinler. Ürünlerinin kalitesi bir yana asıl beni can elimden vuran tamamen müşteri memnuniyetine dayalı faaliyet gösteriyor olmaları. Kendim şahit olmasam hadi canım sende de der geçerdim. Fakat gerçekmiş. UPS kargo ile bir miktar şirin yaşadım ve ürünler hatırı sayılır oranda gecikmeli geldi. Yoğurt patlamış, yağlar neredeyse erimeye yüz tutmuş, peynir ise neredeyse bozulmak üzereydi. Durumu aktardığımda ürünlerin geri iade edilmesini bile beklemeden yanında hediyesiyle birlikte yenisini gönderdiler. Gramajdan kaynaklanan ufak farkı bile kartında iade ettiler.
Yorumu biraz gecikmeli yazdım çünkü ürünleri tatmadan kanaat belirtmenin doğru olmayacağını düşündüm. UPS kargo kaynaklı gecikmeden ötürü ekstradan marketten ihtiyaçlarımı karşılaşmıştım. Ve paketleri ancak açabildim. Kendimi müşteri gibi değil bir dost gibi hissettirdikleri için konuyla ilgili herkese teşekkür ederim. Zira müşteri değil bir dost kazandılar. Sağ olun var olun.
E. Engin/İzmir
Was this review helpful? Yes No (0/0)
*
*
*
*
Customers who bought this item also bought
Picture of Tuzlu Karın Tereyağ

Tuzlu Karın Tereyağ

010 41

Peyden Tuzlu Karın Tereyağı, Denizli’nin heyecan verici tatlarından ve kültüründen ilham alan inanılmaz tariflerle ağzına kadar lezzetli yemekler hazırlamanıza olanak tanır. Peyden Tuzlu Karın Tereyağımızı kullanmak; hamur işlerinizin, kahvaltılarınızın, neşeli kalabalığı bir araya getiren eğlenceli akşam yemeklerinizin başarısını garanti eder.

548.00 TL 438.00 TL
Picture of İs Kokulu Süzme Yoğurt 900 Gr

İs Kokulu Süzme Yoğurt 900 Gr

008 14
Damak tadınız üzerinde nazikçe dans eden ferah ve kremsi Denizli aroması...Yörük kültürünün eşsiz lezzetlerinden biri olan Hisar İs Kokulu Süzme Yoğurt, Önallar Çiftliği’nde taze yerel sütten üretilmiştir, bu da onu mükemmel bir protein kaynağı yapar. Bir miktar sütün, iyice ısıtılmış kazanlarda karamelize edilmesiyle aroma kazanan bu İs Kokulu Yoğurdun ünü Hisar markası ile Denizli'yi aşmış durumda…
169.00 TL 135.00 TL
Picture of Özel Seri Tereyağ 500 Gr

Özel Seri Tereyağ 500 Gr

010 32
Peyden Özel Seri Paket Tereyağı, Denizli'deki usta tereyağı üreticilerimiz tarafından Önallar Çiftliği tereyağı fabrikasında üretilmektedir.
313.00 TL 250.00 TL
Picture of Süzme Yoğurt 900 Gr

Süzme Yoğurt 900 Gr

008 13
Tadı damaklarda kalacak yemekler yapmanızı, pratik atıştırmalık ve ikramlıklar hazırlamanızı sağlayacak süzme yoğurt damak tadınıza uygun olarak sebzeden meyveye, yemişe pek çok besinin yanına yakışıyor.
141.00 TL 113.00 TL
Picture of Tuzsuz Tereyağ 500 Gr

Tuzsuz Tereyağ 500 Gr

010 30
Önallar Çiftliği’nin, tüm bilgi birikimi ile hazırladığı ince, lezzetli ve zarif Peyden Tuzsuz Paket Tereyağı; tadı, yayılması çok kolay bir doku ve tatmaya davet eden benzersiz bir şekle sahip. Tüm paylaşım ve şenlik anlarınıza eşlik edecek!
281.00 TL 225.00 TL