Search
English

Hakkımızda

 

 

    Sanal Şarküterim bir Önallar Gıda markasıdır. Önallar Gıda şu anda üçüncü nesilde bir aile şirketidir. 1957 yılında Halil İbrahim Önal ile başlayan serüvenimiz 1975 yılında ikinci nesil olan Ali Önal’ın katılmasıyla hem kurumsal yapımızı hem de ürün yelpazemizi genişletmiştir. 2015 yılında ise üçüncü nesilden Alptuğ Önal ve Seda Önal’ın şirket bünyesinde aktif olarak görev alması teknoloji ve onun getirdiği yenilikleri bünyemize eklememizde önemli bir rol oynamıştır.

 

    Yenilik bize her zaman ilham vermiş ve bizi ileriye taşımıştır. Sütün besleyici gücünü açığa çıkarmamıza, gıda güvenliğini ve gıda işlemeyi daha da iyileştirmemize yardımcı olan bu yenilikçi anlayışımız; stratejimizin, amacımızın ve planımızın temel bir parçasıdır. 

 

    Önallar Gıda olarak gıdanın tüm dünyada insanları birleştirici evrensel bir gücü olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden ürünlerimizin sağlıklı olması ve bu sorumluluk bilinciyle üretilmesi önemlidir. Doğal ürünlerden oluşan ve daha az işlenmiş gıdalar aradığınızın farkındayız. Tam da bu noktada bir Önallar Gıda markası olan Sanal Şarküterim'in süt ürünleri önemli bir rol oynar çünkü bizim için “İyi Büyüme”, insanların yaşamlarına değer katarak işimizi büyütmek demektir.