Arama
Türkçe

Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir

Harika bir peynir alırsanız ve etrafında küçük tamamlayıcılar varsa, bu çok etkileyici olur. Denizli'nin Beyaz Altını Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir; hafif, ferahlatıcı ve esnek lezzetini inek sütünden alır. Hafif ancak kendisini fark ettiren sağlıklı krema aromasıyla esnek ve yoğun bir kıvamı vardır, bu da onu narin damaklara sahip gurmeler arasında favori kılar. Tazeyken damaklarda yumuşak bir esinti bırakan lezzet profili onu çabucak vazgeçilmezler arasına yerleştirir.
Ürün Kodu: 003 12
31,90 TL
KG 1 Paket

Yumuşak ve Zengin Lezzet

Denizli'nin Kuzeydoğu kesimlerinde yer alan Çal ve Çivril yörelerinden elde edilen süt, zengin bir peynir üretti ve kısa süre sonra deneyenlerin favorisi haline geldi. Çünkü hala geleneksel üretim yöntemlerine bağlı kalıyoruz. Modern teknikler sizi ancak bir yere kadar götürebilir. Tutarlılığı duygu ve deneyimle iyice ölçen zanaatkârlar, Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir’in doğru gelişim aşamasında olup olmadığına karar verirken hala sezgiye ve bilgiye güveniyorlar.

Köklü tarihinden bu yana geniş bir kullanım yelpazesinde keyifle tüketilen Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir, ideal olarak tek başına yenir veya taze çekilmiş fesleğen, domates, taze roka salatası ve jambon ile eşleştirilir. Ayrıca pizzalarda ve risottolarda pişirilerek kullanılır. Peynir tabağının bir parçası olarak, Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir genellikle reçel ve balın yanında servis edilir.

Yumuşak ve zengin Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir, genellikle Chardonnay üzümlerinden yapılan beyaz şaraplarla güzel bir şekilde eşleşir. Chardonnay üzümü, güzel asitliği ile peynirlerin en iyi yanını ortaya çıkarır. Sauvignon Blanc ile tıpkı Gewurztraminer gibi diğer parfümlü beyaz şaraplar da taze ve yumuşak peynirlerle güzel bir şekilde eşleşir. Burada çiçek notaları peynirdeki canlılığı ortaya çıkarır.

Size ilham veren peynirleri seçin, çünkü bu tutkuyu yaşarken arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmaktan daha heyecanlı olacaksınız.

Ürün özellikleri

Besin ve enerji değerleri 100 gr. için geçerlidir.


 
Enerji (kj/kcal)1020/246
Yağ (g)19,2
Karbonhidrat (g)0.9 Gr
Protein (g)17.3 Gr
Tuz (g)2.70 Gr
İçindekilerPastörize inek sütü, kalsiyum klorür, peynir mayası, tuz.
Alerjen uyarısı:Süt ve süt ürünleri (Laktoz) içerir.
*
*
*
*
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
Süzme Yoğurt 900 Gr resmi

Süzme Yoğurt 900 Gr

Tadı damaklarda kalacak yemekler yapmanızı, pratik atıştırmalık ve ikramlıklar hazırlamanızı sağlayacak süzme yoğurt damak tadınıza uygun olarak sebzeden meyveye, yemişe pek çok besinin yanına yakışıyor.
19,70 TL
Çeçil Peynir 500 Gr resmi

Çeçil Peynir 500 Gr

Çok çeşitli peynirleri kapsayan Önallar Çiftliği, nesiller boyu geleneğe bağlı kalan Çeçil Peyniri yapmak için gururlu ve cesur bir yaklaşımı anlatıyor. Kaliteli şarap gibi, geleneksel Çeçil yapma süreci de sütün kendine has lezzetlerini sürekli olarak teşvik etme fikrine dayanır. Zanaatkarlar; taze varyantlarının tadını çıkaran, yoğun ve tereyağımsı, keskin bir zevk ile bitirmek için deneyime ve sütün doğal kalitesine güvenerek peynirlerde mükemmelliği garanti eder.
31,90 TL
Bergama Tulum Peynir resmi

Bergama Tulum Peynir

Peyden Bergama Tulum Peyniri, adanmış zanaatkarlığın ve tek bir zanaata tam bağlılığın meyvesidir. Bir ressamın tuvalini hassasiyetle okşadığı gibi, Peyden Bergama Tulum Peyniri'nin küratörlüğünü yapan ve üreten zanaatkârlar da öyle üretiyor. Kökeni ilçesinin adını taşıyan Bergama, geleneğin vücut bulmuş halidir. Mükemmel bir Peyden Bergama Tulum Peyniri üretmek için zanaatkârlar, süt hayvanlarıyla ortak yaşamlarda çalışarak uzmanlıklarına ve becerilerine güvenirler.  Her anlamda hissetmeye ve sezgiye adanmış bir süreç olan Peyden Bergama Tulum Peyniri'nin üretimi hala geleneksel tarife saygı duyuyor.

57,50 TL
Peyden Çanakkale Klasik Peynir resmi

Peyden Çanakkale Klasik Peynir

Sütü uyutmak...Sütü uyuturuz ki uyandığında bir güzel peynir olsun. Yalnız sütü uyuturken kiminle uyuttuğuna da dikkat etmeli. Farklı kişilerle uyutursanız sütü farklı elbise verir. Bu yüzden sütün saflığına, kalitesine ve aromasına özen gösteriyoruz.
58,00 TL 51,90 TL