Search
English

Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir

Harika bir peynir alırsanız ve etrafında küçük tamamlayıcılar varsa, bu çok etkileyici olur. Denizli'nin Beyaz Altını Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir; hafif, ferahlatıcı ve esnek lezzetini inek sütünden alır. Hafif ancak kendisini fark ettiren sağlıklı krema aromasıyla esnek ve yoğun bir kıvamı vardır, bu da onu narin damaklara sahip gurmeler arasında favori kılar. Tazeyken damaklarda yumuşak bir esinti bırakan lezzet profili onu çabucak vazgeçilmezler arasına yerleştirir.
SKU: 003 12
Availability: In stock
Old price: 219.00 TL
175.00 TL
KG 1 Paket

Yumuşak ve Zengin Lezzet

Denizli'nin Kuzeydoğu kesimlerinde yer alan Çal ve Çivril yörelerinden elde edilen süt, zengin bir peynir üretti ve kısa süre sonra deneyenlerin favorisi haline geldi. Çünkü hala geleneksel üretim yöntemlerine bağlı kalıyoruz. Modern teknikler sizi ancak bir yere kadar götürebilir. Tutarlılığı duygu ve deneyimle iyice ölçen zanaatkârlar, Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir’in doğru gelişim aşamasında olup olmadığına karar verirken hala sezgiye ve bilgiye güveniyorlar.

Köklü tarihinden bu yana geniş bir kullanım yelpazesinde keyifle tüketilen Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir, ideal olarak tek başına yenir veya taze çekilmiş fesleğen, domates, taze roka salatası ve jambon ile eşleştirilir. Ayrıca pizzalarda ve risottolarda pişirilerek kullanılır. Peynir tabağının bir parçası olarak, Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir genellikle reçel ve balın yanında servis edilir.

Yumuşak ve zengin Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir, genellikle Chardonnay üzümlerinden yapılan beyaz şaraplarla güzel bir şekilde eşleşir. Chardonnay üzümü, güzel asitliği ile peynirlerin en iyi yanını ortaya çıkarır. Sauvignon Blanc ile tıpkı Gewurztraminer gibi diğer parfümlü beyaz şaraplar da taze ve yumuşak peynirlerle güzel bir şekilde eşleşir. Burada çiçek notaları peynirdeki canlılığı ortaya çıkarır.

Size ilham veren peynirleri seçin, çünkü bu tutkuyu yaşarken arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmaktan daha heyecanlı olacaksınız.

Products specifications

Nutrition and Energy values are valid for 100 gr.


 
Enerji (kj/kcal)1020/246
Yağ (g)19,2
Karbonhidrat (g)0.9 Gr
Protein (g)17.3 Gr
Tuz (g)2.70 Gr
İçindekilerPastörize inek sütü, kalsiyum klorür, peynir mayası, tuz.
Alerjen uyarısı:Süt ve süt ürünleri (Laktoz) içerir.
0.0 0
Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
*
*
*
*
Customers who bought this item also bought
Picture of Süzme Yoğurt 900 Gr

Süzme Yoğurt 900 Gr

008 13
Tadı damaklarda kalacak yemekler yapmanızı, pratik atıştırmalık ve ikramlıklar hazırlamanızı sağlayacak süzme yoğurt damak tadınıza uygun olarak sebzeden meyveye, yemişe pek çok besinin yanına yakışıyor.
141.00 TL 113.00 TL
Picture of Tuzlu Karın Tereyağ

Tuzlu Karın Tereyağ

010 41

Peyden Tuzlu Karın Tereyağı, Denizli’nin heyecan verici tatlarından ve kültüründen ilham alan inanılmaz tariflerle ağzına kadar lezzetli yemekler hazırlamanıza olanak tanır. Peyden Tuzlu Karın Tereyağımızı kullanmak; hamur işlerinizin, kahvaltılarınızın, neşeli kalabalığı bir araya getiren eğlenceli akşam yemeklerinizin başarısını garanti eder.

548.00 TL 438.00 TL
Picture of Çeçil Peynir 500 Gr

Çeçil Peynir 500 Gr

027 16
Çok çeşitli peynirleri kapsayan Önallar Çiftliği, nesiller boyu geleneğe bağlı kalan Çeçil Peyniri yapmak için gururlu ve cesur bir yaklaşımı anlatıyor. Kaliteli şarap gibi, geleneksel Çeçil yapma süreci de sütün kendine has lezzetlerini sürekli olarak teşvik etme fikrine dayanır. Zanaatkarlar; taze varyantlarının tadını çıkaran, yoğun ve tereyağımsı, keskin bir zevk ile bitirmek için deneyime ve sütün doğal kalitesine güvenerek peynirlerde mükemmelliği garanti eder.
235.00 TL 188.00 TL
Picture of Peyden Çanakkale Klasik Peynir

Peyden Çanakkale Klasik Peynir

002 20
Sütü uyutmak...Sütü uyuturuz ki uyandığında bir güzel peynir olsun. Yalnız sütü uyuturken kiminle uyuttuğuna da dikkat etmeli. Farklı kişilerle uyutursanız sütü farklı elbise verir. Bu yüzden sütün saflığına, kalitesine ve aromasına özen gösteriyoruz.
391.00 TL 313.00 TL
Picture of Peyden Çiğ Süt 3000 ML

Peyden Çiğ Süt 3000 ML

029 01

Bu Ürünün Sevkiyatı Sadece Denizli Merkezefendi ve Pamukkale İlçelerine yapılmaktadır

95.00 TL 85.00 TL