Arama
Türkçe

Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir

Harika bir peynir alırsanız ve etrafında küçük tamamlayıcılar varsa, bu çok etkileyici olur. Denizli'nin Beyaz Altını Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir; hafif, ferahlatıcı ve esnek lezzetini inek sütünden alır. Hafif ancak kendisini fark ettiren sağlıklı krema aromasıyla esnek ve yoğun bir kıvamı vardır, bu da onu narin damaklara sahip gurmeler arasında favori kılar. Tazeyken damaklarda yumuşak bir esinti bırakan lezzet profili onu çabucak vazgeçilmezler arasına yerleştirir.
Ürün Kodu: 003 12
31,90 TL
KG 1 Paket

Yumuşak ve Zengin Lezzet

Denizli'nin Kuzeydoğu kesimlerinde yer alan Çal ve Çivril yörelerinden elde edilen süt, zengin bir peynir üretti ve kısa süre sonra deneyenlerin favorisi haline geldi. Çünkü hala geleneksel üretim yöntemlerine bağlı kalıyoruz. Modern teknikler sizi ancak bir yere kadar götürebilir. Tutarlılığı duygu ve deneyimle iyice ölçen zanaatkârlar, Bezde Şekillendirilmiş Beyaz Peynir’in doğru gelişim aşamasında olup olmadığına karar verirken hala sezgiye ve bilgiye güveniyorlar.

Köklü tarihinden bu yana geniş bir kullanım yelpazesinde keyifle tüketilen Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir, ideal olarak tek başına yenir veya taze çekilmiş fesleğen, domates, taze roka salatası ve jambon ile eşleştirilir. Ayrıca pizzalarda ve risottolarda pişirilerek kullanılır. Peynir tabağının bir parçası olarak, Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir genellikle reçel ve balın yanında servis edilir.

Yumuşak ve zengin Bezde Şekillendirilmiş Taze Beyaz Peynir, genellikle Chardonnay üzümlerinden yapılan beyaz şaraplarla güzel bir şekilde eşleşir. Chardonnay üzümü, güzel asitliği ile peynirlerin en iyi yanını ortaya çıkarır. Sauvignon Blanc ile tıpkı Gewurztraminer gibi diğer parfümlü beyaz şaraplar da taze ve yumuşak peynirlerle güzel bir şekilde eşleşir. Burada çiçek notaları peynirdeki canlılığı ortaya çıkarır.

Size ilham veren peynirleri seçin, çünkü bu tutkuyu yaşarken arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmaktan daha heyecanlı olacaksınız.

Ürün özellikleri

Besin ve enerji değerleri 100 gr. için geçerlidir.


 
Kalori1020/246 Cl
Yağ19,2 Gr
Karbonhidrat0.9 Gr
Protein17.3 Gr
Tuz2.70 Gr
*
*
*
*
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
Süzme Yoğurt resmi

Süzme Yoğurt

Tadı damaklarda kalacak yemekler yapmanızı, pratik atıştırmalık ve ikramlıklar hazırlamanızı sağlayacak süzme yoğurt damak tadınıza uygun olarak sebzeden meyveye, yemişe pek çok besinin yanına yakışıyor.

21,90 TL
Çeçil Peynir 500 Gr resmi

Çeçil Peynir 500 Gr

Çok çeşitli peynirleri kapsayan Önallar Çiftliği, nesiller boyu geleneğe bağlı kalan Çeçil Peyniri yapmak için gururlu ve cesur bir yaklaşımı anlatıyor. Kaliteli şarap gibi, geleneksel Çeçil yapma süreci de sütün kendine has lezzetlerini sürekli olarak teşvik etme fikrine dayanır. Zanaatkarlar; taze varyantlarının tadını çıkaran, yoğun ve tereyağımsı, keskin bir zevk ile bitirmek için deneyime ve sütün doğal kalitesine güvenerek peynirlerde mükemmelliği garanti eder.
31,90 TL
Lor Peynir 500 GR resmi

Lor Peynir 500 GR

Peyden Taze Lor Peyniri, sert olabilecek diğer peynirlerin aksine, doğal haliyle yumuşak bir peynirdir. Lezzetiyle baştan çıkaran Peyden Lor Peyniri iyi bir nedenden ötürü, ihtiyacınız olan protein, kalsiyum, yağ asitleri, mineraller ve vitaminlere sahiptir. Peyden Taze Lor Peyniri, süzme peynirden daha pürüzsüzdür ve hafif tatlıdır. İyi Lor serttir, katı değildir ve olgunlaştırılmamıştır, ince, nemli, hassas bir gövdeden oluşur. Hafif, hassas kıvamı ve duru tadı, onun çeşitli tarifler ve yemeklerde mükemmel bir şekilde eşlik etmesine izin verir.
14,00 TL 11,90 TL
Tuzlu Tereyağ 1000 gr resmi

Tuzlu Tereyağ 1000 gr

Önallar Çiftliği’nin Tuzlu Tereyağı Türkiye'nin en iyisidir ve zengin tadı nedeniyle büyük bir ün kazanmıştır. Kremanın, Peyden tereyağına özgü yavaş biyolojik olgunlaşma aşaması sayesinde kendi kişiliğini ortaya koyar. Ağızda lezzet patlaması için benzersiz bilgi birikimine ve doğru dozaja dayalı geleneksel bir gurme ve ince tereyağı.
66,90 TL