Search
English

Çökelek Peynir

Peyden Çökelek Peynir’i, hafif asitli bir tada sahip yumuşak ve taze bir peynirdir. İnek sütünden elde edilir ve kalorisi düşüktür. Kabuğu olmaması ve olgunlaştırılmaması veya yaşlandırılmaması açısından benzersizdir.
SKU: 004 19
Availability: In stock
Old price: 74.00 TL
59.00 TL
KG 1 Paket

Modası Geçmeyen Tutarlı Doku ve Lezzet!

Peyden Çökelek Peyniri, sıradan olmaktan çok uzaktır. Zengin, keskin kremalı taze yastıklı taneler sadece lüks değil aynı zamanda protein ile doludur. Nispeten yumuşak, hafif asidik karakteri, genellikle ilave aromalarla ön plana çıkar. Peyden Çökelek Peyniri, uzun yıllardır raflarımızda temel bir üründür ve sağlıklı, protein açısından zengin, düşük yağlı süt ürünleri arayan tüketiciler arasında popülerdir. Proteine ​​olan yüksek taleple birlikte, Çökelek Peynir, fitness yapanlar arasında büyüme potansiyeline sahiptir.

Peyden Çökelek Peyniri’nin tadını tek başına veya farklı tariflerle çıkarabilirsiniz. Çok yumuşak bir peynir olduğu için neredeyse her lezzeti tamamlar! İnanılmaz derecede çok yönlü ve lezzetli, proteinli kahvaltı kaseleri için mükemmel bir temel oluştururken alternatif bir seçenek olarak en sevdiğiniz doldurulmuş makarna ve pişirme tariflerinde mükemmel çalışır. Smoothie'lere ekleyin; protein takviyesi ve yumuşak bir doku elde etmek için pişirirken çırpılmış yumurta içine ekleyin; doğranmış sebzeler ve çeşniler veya kıyılmış ceviz, zeytin ve karabiber içeren lezzetli bir kasenin tabanı yapın; veya pratik bir atıştırmalık için domates sosu ile karıştırın. Ya da bir kase Çökelek Peynir ve meyve ile retro olun.

Peyden Çökelek Peyniri, sağlıklı beslenme söz konusu olduğunda asla modası geçmeyen bir özel lezzettir...

Products specifications

Nutrition and Energy values are valid for 100 gr.


 
Enerji (kj/kcal)153/637
Protein (g)15.7 Gr
Yağ (g)10.0
Karbonhidrat (g)0.0 GR
Tuz (g)1.7 Gr
İçindekilerPeynir altı suyu ve tuz.
Alerjen uyarısı:Süt ve süt ürünleri (Laktoz) içerir.
0.0 0
Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
*
*
*
*
Customers who bought this item also bought
Picture of Süzme Yoğurt 900 Gr

Süzme Yoğurt 900 Gr

Tadı damaklarda kalacak yemekler yapmanızı, pratik atıştırmalık ve ikramlıklar hazırlamanızı sağlayacak süzme yoğurt damak tadınıza uygun olarak sebzeden meyveye, yemişe pek çok besinin yanına yakışıyor.
81.00 TL 65.00 TL
Picture of Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir

Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir

“Taze peynir” kategorisine giren bu özel peynir, sade ama doyurucu tadı ile sevilir. Taze peynirin tadı genellikle hafif ve belirgindir ve Peyden Taze Beyaz Peynir ile sadece kahvaltılarınız değil her öğününüz lezzet şölenine dönüşür.
148.00 TL 118.00 TL
Picture of Tuzlu Tereyağ 1000 gr

Tuzlu Tereyağ 1000 gr

Önallar Çiftliği’nin Tuzlu Tereyağı Türkiye'nin en iyisidir ve zengin tadı nedeniyle büyük bir ün kazanmıştır. Kremanın, Peyden tereyağına özgü yavaş biyolojik olgunlaşma aşaması sayesinde kendi kişiliğini ortaya koyar. Ağızda lezzet patlaması için benzersiz bilgi birikimine ve doğru dozaja dayalı geleneksel bir gurme ve ince tereyağı.
264.00 TL 211.00 TL
Picture of Çeçil Peynir 500 Gr

Çeçil Peynir 500 Gr

Çok çeşitli peynirleri kapsayan Önallar Çiftliği, nesiller boyu geleneğe bağlı kalan Çeçil Peyniri yapmak için gururlu ve cesur bir yaklaşımı anlatıyor. Kaliteli şarap gibi, geleneksel Çeçil yapma süreci de sütün kendine has lezzetlerini sürekli olarak teşvik etme fikrine dayanır. Zanaatkarlar; taze varyantlarının tadını çıkaran, yoğun ve tereyağımsı, keskin bir zevk ile bitirmek için deneyime ve sütün doğal kalitesine güvenerek peynirlerde mükemmelliği garanti eder.
156.00 TL 125.00 TL